Artykuł

20 lat Starter24. Od rynkowego debiutu do lidera z misją zmiany oblicza car assistance.

W czerwcu br. mija 20 lat od debiutu rynkowego naszej firmy. Rozpoczynaliśmy działalność jako ostatnia firma w branży car assistance w Polsce, dzisiaj jesteśmy jednym z liderów tego rynku, z blisko 60% udziałem w segmencie OEM (producentów, importerów samochodów). Od kilku lat w ramach międzynarodowej Grupy ARC Europe, systematycznie umacniamy swoją pozycję i chcemy zmieniać oblicze car assistance w Polsce.

24/06/2020
Artykuł

Współczesne auta. Więcej elektroniki, więcej funkcji, więcej problemów? (komentarz dla Samar)

Rozbudowana elektronika pokładowa w samochodzie to oczywiście wygoda i bezpieczeństwo. Z drugiej jednak strony użytkownicy napotykają coraz więcej problemów, a nawet gubią się w obsłudze niektórych funkcji. Zapoznaj się z naszym komentarzem dla serwisu Samar.

18/06/2020
Artykuł

Najnowsza technologia może zmniejszyć liczbę wypadków na drogach

Przeprowadzone w styczniu i lutym przez Polską Izbę Ubezpieczeń badanie wskazuje, że Polscy kierowcy mają wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach, a jednocześnie lekceważący stosunek do ograniczeń prędkości. Z badania wynika także, że wzmożony ruch połączony z nawykami polskich kierowców, może zwiększyć liczbę ofiar wypadków. Jak temu przeciwdziałać? Jedną z możliwości jest wykorzystanie najnowszej technologii m.in. zaawansowanych systemów wsparcia kierowców (ADAS).

22/05/2020
Artykuł

Raport o stanie usług car assistance w Europie (stan na 14.07.2020)

Przedstawiamy raport o stanie usług car assistance i zapewnienia mobilności w całej Europie. Raport został przygotowany przez Starter24, na podstawie danych pochodzących z sieci ARC Europe Group - największego dostawcy car assistance w Europie. W raporcie znajdziemy aktualne dane dotyczące m.in. dostępności usług podstawowych (kontakt z call-center, naprawa na drodze, holowanie) i dodatkowych (samochód zastępczy, serwisy, hotele).

09/04/2020