Artykuł

Elektryczna przyszłość assistance

Rynek elektromobilności w Polsce dzieli wciąż duży dystans do innych państw europejskich, ale branża rozwija się bardzo dynamicznie. Dotyczy to wzrostu liczby zarejestrowanych aut elektrycznych, systematycznie pojawiających się premier samochodów jak i rosnącego zainteresowania tematem ze strony konsumentów. Jednym z elementów ekosystemu elektromobilności są usługi assistance.

14/08/2020
Artykuł

Pozytywny Assistance. Budowanie wartości dodanej i punktów kontaktu z marką.

Jak utwierdzić klienta w przekonaniu o wartości posiadanego ubezpieczenia? Jak zapewnić wygodną obsługę i ograniczyć koszty szkody? Prezentujemy koncepcję Pozytywnego Assistance jako odpowiedź na wyzwania branży ubezpieczeniowej i oczekiwania współczesnego konsumenta. Okazuje się, że assistance może być elementem budowania wartości dodanej, punktów kontaktu z marką i pozytywnych doświadczeń w „podróży” klienta firmy ubezpieczeniowej.

01/07/2020
Artykuł

20 lat Starter24. Od rynkowego debiutu do lidera z misją zmiany oblicza car assistance.

W czerwcu br. minęło 20 lat od debiutu rynkowego naszej firmy. Rozpoczynaliśmy działalność jako ostatnia firma w branży car assistance w Polsce, dzisiaj jesteśmy jednym z liderów tego rynku, z blisko 60% udziałem w segmencie OEM (producentów, importerów samochodów). Od kilku lat w ramach międzynarodowej Grupy ARC Europe, systematycznie umacniamy swoją pozycję i chcemy zmieniać oblicze car assistance w Polsce.

24/06/2020
Artykuł

Współczesne auta. Więcej elektroniki, więcej funkcji, więcej problemów? (komentarz dla Samar)

Rozbudowana elektronika pokładowa w samochodzie to oczywiście wygoda i bezpieczeństwo. Z drugiej jednak strony użytkownicy napotykają coraz więcej problemów, a nawet gubią się w obsłudze niektórych funkcji. Zapoznaj się z naszym komentarzem dla serwisu Samar.

18/06/2020