Artykuł

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych życzy Zespół Starter24

02/04/2021
Artykuł

Eksperci, aspirujący i nowicjusze - zbadaliśmy umiejętności polskich kierowców

Panuje powszechna opinia, że polscy kierowcy są pewni siebie i przekonani o swoich wysokich umiejętnościach. Czy jest to równoznaczne ze znajomością obsługi samochodu oraz najnowszych systemów wsparcia kierowcy? Okazuje się, że tylko co piątego kierowcę, można uznać za prawdziwego „eksperta”, a 40% z nich konsultuje się w sprawie obsługi samochodu. Poniżej przedstawiamy wyniki naszego badania.

24/03/2021
Artykuł

Podsumowanie 2020 roku

Miniony rok był dla wielu branż, w tym assistance – rokiem pełnym wyzwań. Zbiegło się to z jubileuszem 20-lecia funkcjonowania firmy na polskim rynku. Nie zmniejszyliśmy jednak tempa zmian i realizacji strategicznych projektów. Wprowadziliśmy ideę Pozytywnego Assistance, a jeden z pilotażowych projektów zdobył wyróżnienie w branży ubezpieczeniowej. Ubiegły rok to także wdrażanie i rozwój technologii zapewniających wygodną obsługę (digital intake, voice bot) oraz rosnące znaczenie naprawy zdalnej

13/01/2021
News

Życzenia świąteczne

W imieniu naszej firmy oraz całej Grupy ARC Europe, życzymy Państwu przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt oraz powrotu do upragnionej normalności.

23/12/2020