News

Poznaliśmy laureatów Nagród PZWLP w 2019 roku

Podczas uroczystej XII Gali Nagród PZWLP, która odbyła się 21 listopada w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, poznaliśmy laureatów tegorocznych nagród przyznawanych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Nagrody PZWLP są wręczane od 12 lat i obecnie stanowią jedno z najbardziej prestiżowych i najlepiej rozpoznawalnych wyróżnień w polskiej branży flotowej. Starter24 od wielu lat jest partnerem i sponsorem generalnym tego wydarzenia.

28/11/2019
News

Starter24 współorganizatorem „Road Patrol Training for Excellence 2019"

Początek października to w kalendarzu wszystkich członków ARC Europe i FIA czas zawodów mechaników pomocy drogowych. W tym roku gospodarzem zawodów był holenderski klub ANWB. Nasza firma była jednym ze współorganizatorów imprezy.

10/10/2019
Artykuł

Przewidzieć awarię, czyli przyszłość car assistance

Od kilku lat obserwujemy prawdziwą rewolucję w branży motoryzacyjnej, w zakresie sposobu korzystania z samochodu, możliwości wsparcia kierowcy i rozwoju sztucznej inteligencji. Jednym z istotnych trendów w motoryzacji jest koncepcja „connected car", czyli inteligentnego samochodu komunikującego się z siecią, otoczeniem, infrastrukturą drogową oraz innymi pojazdami.

03/09/2019
News

Jubileuszowa Gala z okazji 25-lecia Związku Polskiego Leasingu

20 maja 2019r. w Warszawie odbyła się Jubileuszowa Gala z okazji 25-lecia Związku Polskiego Leasingu. Coroczna Gala jest najważniejszym wydarzeniem w branży leasingowej w Polsce. Od kilku lat jesteśmy jednym z partnerów strategicznych ZPL.

21/05/2019