Artykuł

Raport o stanie usług car assistance w Europie (stan na 25.05.2020)

Przedstawiamy aktualny raport o stanie usług car assistance i zapewnienia mobilności w całej Europie. Raport przygotowaliśmy na podstawie danych pochodzących z naszej sieci ARC Europe Group - największego dostawcy car assistance w Europie. W raporcie znajdziemy aktualne dane dotyczące m.in. dostępności usług podstawowych (naprawa na drodze, holowanie) i dodatkowych (samochód zastępczy, hotele, serwisy).

09/04/2020
News

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam spokoju i zdrowia. Dbajcie o Siebie i Swoich Najbliższych.

09/04/2020
Artykuł

Cotygodniowy raport o stanie usług car assistance w Europie

Przedstawiamy pierwszy raport o stanie usług car assistance i zapewnienia mobilności w całej Europie. Raport został przygotowany na podstawie danych pochodzących z naszej sieci ARC Europe Group. W raporcie znajdziemy aktualne dane dotyczące m.in. dostępności usług podstawowych (naprawa na drodze, holowanie) i dodatkowych (samochód zastępczy, serwisy).

02/04/2020
Artykuł

Najważniejsze wydarzenia 2019 roku według ekspertów Starter24

Miniony rok przyniósł wiele ważnych wydarzeń, istotnych z punktu widzenia branży car assistance w Polsce. Dotyczyły one zarówno branży motoryzacyjnej, jak i ubezpieczeń, finansowania zakupu pojazdów, czy regulacji prawnych. Eksperci firmy Starter24 wskazują, ich zdaniem, najważniejsze wydarzenia 2019 roku, które będą miały wpływ na rozwój rynku w kolejnych latach.

10/02/2020